a
Instagram Feed
Bizi Takip Edin
 

Kurumsal

Aynı Anda Birden Fazla Düğün

Organizasyon Sorumlusu

Kapalı Otopark

Engelli Girişi

Işık, Ses ve Sahne Hizmeti

Teras Cafe

Yemek Servisi

Vale Hizmeti

Mescid

Hakkımızda

2008 yılından bugüne bir çok organizasyona ev sahipliği yapan salonumuzda, Düğün, Nişan, Sünnet, Kına, Toplantı, Özel Davet ve Balo organizasyonlarınızı uzman kadromuz, genç, dinamik, güler yüzlü ve yenilikçi isteğinize göre hazırlayıp sevdiklerinizle birlikte rüya gibi mekanımızda unutulmaz bir güne çevirmek için yanınızdayız.

2015 yılında yenilenen dekorumuz ile Yıldırım Düğün Sarayı yılların tecrübesi ve ışık – ses sistemine büyük bir özen göstererek düğün konusunda iyi bir hizmet alabilmeniz için hiçbir masraf gözetmeksizin, tamamı ile misafirlerimizin amacını karşılamak için dizayn edilmiş lüks bir salondur.

Hizmet kalitesini müşterileriyle birlikte daha da ileriye taşımayı amaçlayan yenilikçi, teknolojik altyapısı ve hizmet anlayışıyla fark yaratan mekân; farklı konsepti, zengin hizmet seçenekleri ile sektörün öncüleri arasında yer almayı planlıyor.

Kendine özgü ve farklı dekore edilmiş salonuyla, özel gününüzü en özel şekilde yaşatmayı ilke edinmiştir.

Düğün, nişan, kına, sünnet düğünü, iş toplantısı, lansman, mezuniyet töreni, doğum günü ve diğer tüm
organizasyonlarınızda sizler için özel tasarladığımız salonlarımızda unutulmayacak anlar yaşamaya hazır mısınız?

Düğün, davet ve organizasyonları büyük bir özenle gerçekleştirerek hayatınızın en güzel gününü unutulmaz kılmak için sizleri bekliyoruz.

Hemen Ara
Yol Tarifi